Dodání vaší objednávky, platební podmínky

Osobní odběr dřevníku, dodání dřevníku k vám

Osobní odběr našich dřevníků je možný přímo v naší provozovně v Holýšově v Plzeňském kraji. Osobní odběr je možný po potvrzení dostupnosti dřevníku našim zákaznickým servisem který s vámi také projedná termín a dobu osobního odběru. Osobní odběr v naší provozovně je možný v průběhu celého dne i o víkendech dle dohody s našim zákaznickým servisem.

Dodání zahradních dřevníků po celé ČR:

Dodání všech zahradních dřevníků v naší nabídce je zajištěno po celé ČR. Dodání k vám na zadanou adresu je ZDARMA včetně případné dopravy našeho montážního týmu. Dodání dřevníku k vám zajišťuje ve většině případů náš montážní tým v případě nevytížení při dodání dřevníku vaším směrem je dřevník zaslán smluvním dopravcem.

Dodání zahradního dřevníku, platební podmínky:

Cenu za objednaný dřevník můžete v případě osobního odběru v naší provozovně uhradit v hotovosti při odběru nebo převodem před odběrem vaší objednávky.

V případě dodání dřevníku k vám můžete cenu dřevníku hradit v hotovosti při dodání nebo po montáži dřevníku případně převodem před dodáním dřevníku - zašleme vám fakturu, po její úhradě vám objednaný dřevník dodáme.

Informace EET k platbě v hotovosti:

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Máte další dotazy k dodání zahradních dřevníků?

V případě že máte další dotazy k dodání zahradních dřevníků k vám kontaktujte náš zákaznický servis.

Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: drevniky@zahradni-drevniky.cz

Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.